فروشگاه اینترنتی تکسیلا؛ تجربه یک خرید آنلاین لذت بخش

تکسیلا به چه معناست؟

 

تکسیلا یا تکشَشیلا  نام مکان باستانشناختی مهم در هندوستان باستان و پاکستان کنونی‌است. تاکسیلا در بردارندهٔ ویرانه‌های شهر گندارهای تاکشاشیلا -که مرکز مهم ودایی-هندو و بودایی میان سدهٔ ششم میلادی تا سدهٔ پنجم پس از میلاد بوده‌است-می‌باشد. در ۱۹۸۰ تاکسیلا به فهرست میراث جهانی یونسکو افزوده‌شد.

از دید تاریخی تاکسیلا در تقاطع سه راه مهم داد و ستد جای‌گرفته‌بود؛ راه بزرگ شاهی پاتلیپوتره از شمال باختری به سوی بلخ و پیشاور؛ و راهکشمیر و آسیای میانه از سوی سرینگر و مانسهرا و درهٔ هریپور از میان گذرگاه خنجراب به جاده ابریشم.

تاکسیلا امرزه در ۳۵ کیلومتری باختر محدودهٔ اسلام‌آباد و و شمال باختری راولپندی در پنجاب می‌باشد.

 

چرا فروشگاه آنلاین تکسیلا

امروزه با توسعه اینترنتی خرید و فروش اینترنتی بسیار رایج شده و با توجه به سبک زندگی امروزی عده بیشتری از افراد تمایل پیدا کرده اند تا خریدهای خود را به صورت اینترنتی انجام دهند تا از رفت و آمدهای غیر ضروری و اتلاف وقت گرانبهای خود جلوگیری کنند. در همین فروشگاه تکسیلا در صدد است تا با فراهم آوردن تنوع بالایی از محصولات مختلف همچون پوشاک، زیورآلات، عطر و ادکلن و … بستری را برای شما مشتریان محترم فراهم آورد تا بتوانید آنچه را که مورد نیاز شماست را با بالاترین کیفیت و مناسبترین قیمت خریداری نمایید. امید است تا با استفاده از آنچه که خریداری کرده اید و رضایتی که از خرید خود دارید، تجربه یک خرید آنلاین لذت بخش را برایتان به ارمغان آوریم. در همین راستا ما همواره منتظر نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما هستیم تا این تجربه را برایتان روز به روز لذت بخش نماییم.